بنیاد حقوقی بین المللی مسعودی
بنیاد حقوقی بین المللی مسعودیبنیاد حقوقی بین المللی مسعودیبنیاد حقوقی بین المللی مسعودیبنیاد حقوقی بین المللی مسعودی

خدمات تخصصی و بین المللی بانکی

بانک , حساب بانکی اروپا ,ویزا کارت , مستر کارت, خرید اینترنتی از سایتهای خارجی, افتتاح حساب در بانکهای خارجی ,حساب بانکی در اروپا , افتتاح حساب بانکی در انگلستان, بانکهای اروپا

خدمات بین المللی بانکی به چه معناست؟

افتتاح حساب بانکی در اروپا به این معناست که یک نهاد قانونی و دارای مجوز در ایران به افتتاح حساب بانکی در سایر کشورهای دنیا برای هموطنان ایرانی مبادرت می نماید . این حسابها از راه دور توسط اینترنت بانک قابل مدیریت هستند و همینطور به آنها کارت اعتباری و دبیت نیز تعلق گرفته که به صورت فیزیکی تقدیم مشتری می شود. 

نهاد مورد اعتماد شما برای افتتاح حساب بانکی در خارج از کشور

بنیاد حقوقی بین المللی مسعودی،همکار و نماینده انحصاری هولدینگ لینکد یوروپ در ایران،با برخورداری از تخصص و تجربه بهترین وکلای ایرانی و اروپایی که با مسئولین بانکهای اروپا دارای ارتباطات گسترده و سازنده می باشند ، در کمترین زمان ممکن در کلیه بانکهای اروپا برای شما عزیزان حساب بانکی باز می کند. اطلاعات حساب و مشخصات اینترنت بانک حساب به همراه ویزا کارت یا مستر کارت و ... بلافاصله توسط پست تی ان تی ارسال شده و تحویل مشتری می گردد. با دارا بودن این حساب بانکی در همه جای دنیا و حتی از سایتهای اینترنتی با خیال راحت و بدون واسطه خرید کنید.

مجموعه ما با کمک همکاران بین المللی خود با دفاتر دائم در لندن،ریگا و هنگ کنگ ،اقدام به ارائه خدمات بانکی فوق می نماید. با توجه به حذف کلیه واسطه ها و ارتباط مستقیم با بانک مقصد علاوه بر کاهش چشمگیر هزینه ها سرعت افتتاح حساب بسیار بالا رفته است. اغلب حسابهای بانکی در کمتر از 48 ساعت راه اندازی و مدارک مورد نظر به دست شما می رسد. به دلیل معتمد بودن دفتر ما در اروپا،در بسیاری از موارد هیچ احتیاجی به حضور فیزیکی شما در بانک مورد نظر نیست .بنیاد حقوقی مسعودی، پس از ارائه سرویس مورد نظر همواره جهت ارائه مشاوره و خدمات پس از قرارداد در خدمت شما عزیزان می باشد.

نمونه ای از خدمات بانکی مجموعه ما

- افتتاح انواع حساب در بانکهای کشورهای اروپایی 

- انتقال ، جابجایی و برداشت پول از حسابهای اروپایی 

- راهنمایی و مشاوره در خصوص مدیریت حسابهای بانکی از راه دور 

- هرگونه مذاکره با بانک شما در اروپا در خصوص درخواستهای شما از بانک 

- ارائه کارت بانکی فیزیکی(مستر کارت ، ویزا کارت و ...)به همراه اطلاعات خرید اینترنتی 

- ارائه اطلاعات مرتبط با اینترنت بانک حساب شما 

برای کسب اطلاع بیشتر با ایمیل با ایمیل Info@arikeadl.com یا شماره تلفن 02122224387 و 09018557008 در ارتباط باشید.

این مطلب را به سادگی با دوستان خود به اشتراک بگذارید:


بنیاد حقوقی بین المللی مسعودی© Mohammad Masoudi | Iran - Tehran | ICbar licensed Attorney