درباره بنیاد حقوقی بین المللی مسعودی

در این بخش میتوانید با ما و کارهایمان بیشتر آشنا شوید.

درباره بنیاد حقوقی بین المللی مسعودی

بنیاد حقوقی مسعودی، دفتر وکالت مسعودی،موسسه حقوقی مسعودی

بنیاد حقوقی بین المللی مسعودی در سال 1385 با هدف محفوظ داشتن و دفاع از حقوق هموطنان عزیز در دادگاه ها و مراجع قضایی به همت محمد مسعودی ، وکیل دادگستری پایه گذاری و تاسیس گردید .ایشان ارائه خدمات حقوقی با بهترین کیفیت به عموم مردم را به عنوان هدف کلیدی مجموعه تعیین نمودند. فعالیت دانش محور و مشتری مدار ، همواره نقشه را این مجموعه و دست اندرکاران آن بوده است .

تلاش ما همواره بر این بوده است که فراتر از حدود انتظارات شما حرکت کنیم . برای دستیابی به این هدف بزرگ ، اعتقاد داریم توجه شایسته به مشتریان و موکلین و ارائه خدمات تخصصی ، در کنار مشاوره حرفه ای و جامع بایستی قانون برخورد با همه مراجعین باشد نه رفتار استثنایی برای برخی آشنایان. در بنیاد حقوقی مسعودی اولین اولویت شما هستید . ما کیفیت را قبل از هر چیز و در مقدمه همه کارهایمان می گنجانیم.

در اولویت قراردادن شما و منافعتان ، یک استراتژی ساده است و لیکن عنصری است که در جزء جزء بخش های کار ما جریان داشته و همچون خون در رگهای مجموعه ی ما ، مایه حیات و زندگیست. ما به شما گوش می دهیم ، نیازهای شما را درک می کنیم و آن وقت خدمات صادقانه و در عین حال حرفه ای حقوقی و وکالتی خود را برای شما به جریان می اندازیم. رویکردی ساده که به ما این اطمینان را می دهد رابطه ای قدرتمند مبتنی بر اعتماد و اطمینان با مشتریان خود برقرار کرده ایم.

همکاران اروپایی مجموعه ما

بنیاد حقوقی مسعودی، دفتر وکالت مسعودی،موسسه حقوقی مسعودی

بنیاد حقوقی بین المللی مسعودی با هدف حمایت از هموطنان عزیز ایرانی با یکی از موفق ترین موسسات حقوقی اروپا قرارداد همکاری امضاء نموده است . هولدینگ بین المللی لینکد یوروپ فعال در زمینه خدمات حقوقی و مالی به عنوان همکار مجموعه ما ، حافظ منافع موکلین و مشتریان ما در اروپا می باشد . ثبت انواع شرکتهای تجاری در اروپا ، افتتاح حساب بانکی در بانکهای اروپایی ، گرفتن اقامت اروپا از طریق ارزانترین و سریع ترین راه ممکن و همچنین امور سرمایه گذاری در پروژه های بزرگ و سودآور اروپا از جمله خدمات بین المللی مجموعه ماست .تجربه و تخصص بهترین وکلای ایرانی و اروپایی اکنون در اختیار شماست.

سوابق علمی و تحصیلی محمد مسعودی

- تحصیل در دانشگاه سراسری تبریز در مقطع کارشناسی رشته حقوق قضائی

- تحصیل در دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران در رشته حقوق تجاری ، اقتصادی و بین المللی زیر نظر استاد دکتر محمود باقری استادیار دانشکده حقوق دانشگاه برونل ، لندن

- شرکت در دوره تخصصی مطالعات حقوق تجارت بین الملل در مرکز آموزش عالی آلیسون

- شرکت در دوره تخصصی حقوق گمرکی در دانشگاه کالیفرنیا

- شرکت در دوره تخصصی حاکمیت و مدیریت شرکتی در دانشگاه بریستول

این مطلب را به سادگی با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

© Mohammad Masoudi | Iran - Tehran | ICbar licensed Attorney