خانه موکلین

تکریم موکلین و محترم شمردن آنها همواره یکی از اصول بنیادین حرفه وکالت است ، ایده ایجاد محیطی برای موکلین که از طریق آن بتوانند مستقیما و از طریق اینترنت از روند پرونده خود مطلع گردند برای اولین بار توسط آقای محمد مسعودی طرح ریزی شده است .

موکلین گرامی علاقه دارند با ارتباط تلفنی و مراجعه حضوری به محل دفتر از جزئیات پرونده خود و روند پیشرفت آن کسب اطلاع نمایند ولی غالباٌ در این راستا موانعی پیش می آید که این عزیزان نمی توانند به هدف خود نائل آیند . گاهی وکیل مربوطه به علت مشغله فراوان و حضور در دادگاه ها نمی تواند پاسخگوی تلفن خود باشد یا اینکه در محل دفتر خود حضور داشته باشد و این عوامل موجبات شرمندگی او را در پیشگاه ولینعمتان خود فراهم می آورد. از آنجا که کسب رضایت موکلین همواره مد نظر آقای محمد مسعودی بوده است و ایشان در این راستا از هیچ تلاشی مضایقه نفرموده اند پس از مشورت و همفکری با دوستان فعال در عرضه فناوری اطلاعات ایده راه اندازی بخشی در سایت تحت عنوان " خانه موکلین" مطرح گردید .

خانه موکلین چگونه کار می کند؟

بعد از انعقاد قرارداد وکالت و ایجاد رابطه قراردادی بلافاصله حسابی برای شما در " خانه موکلین " افتتاح خواهد شد که اطلاعات دسترسی به آن متعاقباٌ در اختیار شما قرار خواهد گرفت . اطلاعات دسترسی عبارت است از یک نام کاربری به همراه رمز عبور که امکان ورود موکل را به حساب خود میسر می سازد . شما عزیزان بعد از این مرحله ، میتوانید با مراجعه به این سایت و وارد کردن اطلاعات کاربری خود وارد صفحه اختصاصی خودتان شوید و از امکانات آن استفاده نمائید.

امکانات خانه موکلین

بعد از شروع امر دادرسی یا آغاز عملیات اجرایی امری که انجام آن به عهده وکیل گذارده شده است ، تمام جزئیات و اقدامات ، شرح جلسات دادرسی ، تاریخ جلسات بعدی ، هزینه های دادرسی ، ایاب و ذهاب و هزینه های آن ، مذاکرات و مطالعات مرتبط و در نهایت احکام و آرای صادره و نتایج به دست آمده در پرونده در صفحه حساب کاربری موکل درج خواهد شد .این اطلاعات در اسرع وقت به روز شده و موکل در تمام مراحل دادرسی به صفحه خود دسترسی خواهد داشت . همینطور موکل قادر خواهد بود سوالات و درخواست های خود را در همین صفحه از طریق وب با آقای محمد مسعودی در میان بگذارد ، ایشان نیز بر حسب وظیفه در اولین فرصت ممکن پاسخگو خواهند بود .

© Mohammad Masoudi | Iran - Tehran | ICbar licensed Attorney