بنیاد حقوقی بین المللی مسعودی
بنیاد حقوقی بین المللی مسعودی بنیاد حقوقی بین المللی مسعودیبنیاد حقوقی بین المللی مسعودیبنیاد حقوقی بین المللی مسعودی

خدمات اقامت و مهاجرت به اروپا برای ایرانیان

اقامت اروپا,اقامت انگلستان , اقامت از طریق سرمایه گذاری,اقامت کشورهای اروپایی, بهترین وکیل مهاجرت,ارزانترین راه اقامت اروپا

مهاجرت به اروپا برای هموطنان ایرانی

اتحادیه اروپا ،سرزمین فرصت های طلایی ،با محیط آرام و قانونمند خود ،بستری مناسب برای تحقق اهداف و آرمانهای شماست. مهاجرت به اروپا برای کسانی که به پیشرفت می اندیشند ، بسیار ارزشمند است،اما داشتن یک وکیل مهاجرت متبحر ارزشمند تر. مهاجرت به اروپا با حضور توانمند بنیاد حقوقی بین المللی مسعودی در حوزه حقوق مهاجرت ، دیگر زیاد دور از دسترس نیست. بنیاد حقوقی بین المللی مسعودی با تحقیقات گسترده و احاطه کامل بر نظام حقوقی اروپا ، ارزانترین وسریع ترین راه مهاجرت و اقامت اروپا را به شما پیشنهاد می دهد.

گرفتن اقامت اروپا از طریق بنیاد حقوقی مسعودی این اطمینان را به شما خواهد داد که اولا پروسه مهاجرت خود را به یک وکیل مهاجرت متخصص و یک موسسه مهاجرتی و وکالتی معتبر دارای مجوز رسمی از کانون وکلای دادگستری مرکز سپرده اید و ثانیا بنیاد حقوقی بین المللی مسعودی در تمام مراحل مهاجرت و گرفتن اقامت اروپا و بعد از آن در کنار شما باقی خواهد ماند. ارائه خدمات مهاجرت به اروپا شاید کاری باشد که خیلی ها به آن اشتغال داشته باشند لیکن اعتبار آنها به چه میزان است ؟ پرونده های متعددی با شاکیان بی شمار در خصوص کلاهبرداران گرفتن اقامت اروپا در دادسراها و دادگاههای کیفری در حال رسیدگی است و روز به روز بر تعداد آنها افزون می گردد . مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت خود را به یک بنیاد حقوقی معتبر و وکلای ایرانی متخصص آن بسپارید ، یقینا از این کارتان خرسند خواهید گشت.

خدمات مهاجرت به اروپا توسط بنیاد حقوقی ما به چه صورت ارائه می گردد؟

بنیاد حقوقی بین المللی مسعودی به عنوان نماینده انحصاری هولدینگ توانمند لینکد یوروپ در انگلستان (ارائه دهنده خدمات تخصصی مهاجرت و اقامت اروپا )، با همکاری بهترین وکلای ایرانی و اروپایی ،دارای مجوز رسمی از کانون وکلای دادگستری مرکز ، وکیل مهاجرت شما شده و نمایندگی شما را در انجام امور مهاجرت به اروپا بدست خواهد گرفت.به دلیل تخصص بالای وکلای اروپایی ما ، مهاجرت به اروپا و متعاقب آن اخذ اقامت کشورهای اروپایی با سرعت بسیار بیشتری انجام شده و به دلیل حذف کلیه واسطه ها هزینه های مهاجرت نیز به طرز چشمگیری کاهش یافته است.

بنیاد حقوقی بین المللی مسعودی در ارائه خدمات مهاجرت به اروپا ،یکدل و صادقانه از صفر تا صد ماجرا با شماست .مهاجرت به اروپا ،همانگونه که ذیلاً به آن می پردازیم به دلیل ارزانی و سهولت و سرعت اعطای اقامت ، از طریق کشور لتونی (لاتویا) و از طریق ثبت شرکت تجاری برای شما ( یکی از روشهای ارزان سرمایه گذای) انجام می گردد . همکاران ما در فرودگاه شهر مقصد (ریگا ، پایتخت لتونی) به استقبال شما خواهند آمد و در رزرو هتل شما را یاری خواهند کرد. دفاتر هولدینگ ما فعال در حوزه اقامت اروپا شما را به کلیه کانکشن های خود معرفی خواهد نمود و افتتاح حساب بانکی شما و حتی سرمایه گذاری پول متقاضیان گرفتن اقامت اروپا را نیز به شکل تخصصی به عهده می گیرد.ما به عنوان وکیل مهاجرت بسیاری از ایرانیان ، به ارائه بهترین خدمات مهاجرت به شما متعهد هستیم و خواهیم ماند.

مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت از چه طریق چه کشوری انجام می گردد ؟

یکی از دغدغه های همیشگی بنیاد حقوقی بین المللی مسعودی در حوزه مهاجرت به اروپا ، کاهش زمان پروسه گرفتن اقامت و همین طور کاهش هزینه های مهاجرت به کشور مقصد بوده است . به همین دلیل با هدف یافتن مناسب ترین و مساعد ترین روش مهاجرت به اروپا ، بنیاد حقوقی ما کلیه نظامهای حقوقی کشورهای عضو اتحادیه اروپا را از نقطه نظر وضعیت گرفتن اقامت از زیر ذره بین گذرانده و تحلیل و بررسی نموده است .

با لغو تحریم ها از ابتدای سال 2016 میلادی بنیاد حقوقی بین المللی مسعودی با امضای سند همکاری با هولدینگ حقوقی – مالی لینکد یوروپ انگلستان ،نمایندگی انحصاری این مجموعه بین المللی را در حوزه مهاجرت به اروپا در ایران بدست گرفته است . هدف این همکاری ارائه روشهای مناسب و ارزان مهاجرت و اقامت اروپا برای ایرانیان متقاضی می باشد . با توجه به همکاری همه جانبه در خصوص امور مهاجرت به اروپا و دسترسی وکلای بنیاد حقوقی مسعودی به تمام منابع و امکانات لینکد یوروپ در خصوص مهاجرت و اقامت اروپا ،‌امکان بررسی و تحلیل دقیق و تخصصی شرایط حاکم بر اعطلای مهاجرت اروپا و قوانین مهاجرت کشورهای اروپایی فراهم آمده است. در نتیجه این بررسی ها کشور لتونی ( لتونی) به عنوان مناسب ترین نظام حقوقی جهت گرفتن اقامت اروپا از دیدگاه حمایت مهاجرین و البته مساعدترین آنها از لحاظ هزینه های اقتصادی اقامت اروپا شناخته شده است. مهاجرت به اروپا از طریق لتونی(لاتویا) برای اشخاص خواستار مهاجرت مزایای زیادی به دنبال دارد . رواج زبان انگلیسی ، رفاه بالای اقتصادی در عین ارزانی و آب و هوای مناسب نسبت به سایر کشورهای اروپایی ، جمعیت پایین و امکانات بالا از جمله مسائلی است که کفه ترازو را به سمت مهاجرت به اروپا از طریق لتونی، سنگین تر می کند.

هولدینگ بین المللی لینکد یوروپ انگلستان با دفتر دائمی خود در شهر ریگا ( پایتخت لاتویا) فعال در امور مهاجرت اروپا و همچنین ثبت تخصصی شرکتهای تجاری و خدمات بانکی بین المللی ، این امکان را برای بنیاد حقوقی مسعودی فراهم آورده است تا از نزدیک کلیه شرایط و قوانین مهاجرتی لتونی و عناصر محیطی و جغرافیایی این کشور را جهت مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت در این سرزمین را برای هموطنان ایرانی تحت نظر بگیرد.

اگر قرار باشد وکیل مهاجرت شما از طریق لتونی برای مهاجرت شما اقدام کند ، باید این کشور را بهتر بشناسید .کشور " لتونی" یا همان لاتویا Latvia که توسط بنیاد حقوقی بین المللی مسعودی به عنوان نظام حقوقی و اقتصادی مساعد جهت مهاجرت به اروپا برگزیده شده است ، در قسمت شمال شرقی اروپا در حوزه دریای بالتیک واقع شده است که تا پیش از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی در دهه نود میلادی، بخشی از این کشور محسوب می شد.لاتویا(در گویش انگلیسی) یا لتونی(در گویش فرانسوی) از شمال با استونی ، از جنوب با لیتوانی و از شرق با روسیه و بلاروس همسایه است و از غرب به وسیله دریای بالتیک از سوئد جدا می‌شود.

به منظور کسب اطلاع بیشتر در خصوص مهاجرت به اروپا از طریق لتونی و سنجش وضعیت و موقعیت این کشور برای اخذ اقامت به صفحه معرفی جمهوری دموکراتیک لتونی(لاتویا) مراجعه بفرمایید . به طور حتم دانستن اینکه از طریق چه کشوری برای مهاجرت به اروپا اقدام کرده اید و سبک سنگین کردن فرهنگ ، زبان ، سطح رفاه و شرایط آب و هوایی کشور مقصد جهت اخذ تصمیم نهایی برای مهاجرت از اهمیت زیادی برخوردار است.

معرفی کشور جمهوری دموکراتیک لاتویا(لتونی)

جهت مهاجرت به اروپا از طریق لتونی(لاتویا) از چه راهکاری استفاده می شود؟

فارغ از روشهایی همچون سرمایه گذاری کلان ، خرید ملک و... برای گرفتن اقامت با لغو تحریم ها امکان گرفتن اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت تجاری در کشور لتونی(لاتویا) میسر شده است . روشی که بسیار ارزان تر و مناسب تر از سایر روشهای مهاجرت به اروپا ارزیابی شده است .از جمله خدمات تخصصی هولدینگ لینک یوروپ انگلستان ثبت تخصص انواع شرکت تجاری بوده و بنیاد حقوقی بین المللی مسعودی با بهره گیری از این مزیت فوق العاده ، اقدام به ثبت شرکت برای ایرانیان با هزینه کم و سرعت بالا می نماید.

بنیاد حقوقی بین المللی مسعودی توسط برترین وکلای اروپایی در هولدینگ لینکد یوروپ فعال در حوزه گرفتن اقامت اروپا ، با احاطه و تسلط کامل بر قوانین تجاری و مهاجرتی اروپا بالاخص کشور لتونی ، با ارائه یک پکیج کامل ،برای شما اقدام به ثبت شرکت تجاری و اخذ اقامت می نماید . هزینه ثبت شرکت در کشور لتونیچندین برابر کمتر از کشورهای همچون انگلستان ، آلمان ، فرانسه و ... می باشد . همین طور بر خلاف سایر کشورهای اروپایی که تقدیم درخواست گرفتن اقامت اروپا را موکول به پایان یافتن امور ثبت شرکت می نمایند ، امکان تقدیم درخواست اقامت لتونی برای صاحب شرکت(شما) و همراهان شما ، همزمان با درخواست ثبت شرکت ، در کشور لتونی(لاتویا) فراهم است . نتیجه این امتیاز صرفه جویی دو تا سه ماهه، در زمان مورد نیاز برای مهاجرت به اروپا است.

بسته ثبت شرکت در لتونی شامل موارد زیر می باشد :

1-ثبت کامل شرکت تجاری در لتونی

2-نشانی قانونی رایگان در لتونی (به مدت 12 ماه)

3-حسابداری رایگان شرکت (برای 12 ماه)

4-حساب بانکی در بانکهای لتونی

نمونه خدمات تخصصی ما در حوزه مهاجرت به اروپا:

- انجام امور مهاجرت اروپا از صفر تا صد آن

- فراهم کردن بستر اقامت شما تا حد ممکن در کشور مقصد

- معرفی شما به عنوان شخص مورد اعتماد به کلیه ارتباطات هولدینگ لینکد یوروپ

- افتتاح حساب بانکی اروپایی برای شما

- ثبت شرکت تجاری برای شما در اروپا و مدیریت کلیه امور مالیاتی و حسابرسی شرکت

برای کسب اطلاع بیشتر با ایمیل با ایمیل Info@arikeadl.com یا شماره تلفن 02122224387 و 09018557008 در ارتباط باشید.

این مطلب را به سادگی با دوستان خود به اشتراک بگذارید:


بنیاد حقوقی بین المللی مسعودی© Mohammad Masoudi | Iran - Tehran | ICbar licensed Attorney