بنیاد حقوقی بین المللی مسعودی
بنیاد حقوقی بین المللی مسعودیMILFبنیاد حقوقی بین المللی مسعودیبنیاد حقوقی بین المللی مسعودی

ثبت شرکت در اروپا ،ثبت برند و علامت تجاری در اروپا

شرکت, ثبت شرکت در اروپا ,ثبت علامت تجاری در اروپا ,ثبت شرکت در خارج کشور, ثبت شرکت در انگلستان, ثبت شرکت در انگلیس, ثبت شرکت تجاری

اهمیت حقوق شرکت ها

امروزه بسیاری از فعالیت های اقتصادی جهان پیشرفته ما توسط شرکتهای تجاری انجام می شود و مبحث حاکمیت شرکتی در جمع حقوقدانان معاصر طرفداران زیادی دارد . امور شرکت ها و اختلافات حاصل از آن را نباید به هر وکیلی سپرد . مدیریت کردن این دعاوی نیاز به مطالعات و تحصیلات تجاری دارد .

ثبت شرکت در اروپا

ثبت شرکت در اروپا نسبت به کشور عزیزمان ایران دارای پیچیدگی های بیشتری ست .ثبت شرکت در اروپا بایستی با توجه به هدف ایجاد شخصیت حقوقی در فرای مرزهای کشور مدیریت شده و به مرحله انجام برسد . به عبارت دیگر گاهی اقتضای تجارت شما این است که شخصیت حقوقی خارج از کشور شما ، ارزان تر و سریع تر تشکیل گردد و هزینه های مالیاتی سالیانه آن هم سبک باشد و گاهی شما برای برخورداری از مزایا و اعتبار بیشتر ممکن است به هزینه های بیشتر نیز تن دهید.

زمانی که شما بخواهید در اروپا شرکت ثبت نمایید ، در واقعه با مجموعه ای از نظامهای حقوقی طرف هستید که می توانید بسته به هدف و سیاست تجاری خود میان آنها دست به انتخاب بزنید . نظامهای حقوق در واقع همان کشورهای عضو اتحادیه اروپا هستند . هزینه های ثبت شرکت و نگهداری آن در برخی کشورهای اروپایی مانند آلمان و فرانسه گران تر و در برخی از کشورها مانند لتونی ، استونی و... ارزان تر است. انتخاب نظام حقوقی هدف ، بستگی کامل به سیاست تجاری شما دارد که مشورت با وکیل بین المللی ثبت شرکتها می تواند کمک شایانی در انتخاب شما بنماید.

حوزه کاری بنیاد حقوقی بین المللی مسعودی

بنیاد حقوقی مسعودی با بهره مندی از وکلای ماهر و متخصص در ایران و اروپا نوع جدیدی از خدمات تخصصی شرکتها را به جامعه ایرانی معرفی می نماید.اگر با اروپا تجارت می کنید ، با توجه به موضوع لغو تحریمهای کشورمان در محیط بین المللی ، ثبت شرکت تجاری در اروپا و انجام مبادلات در قالب آن به شما اعتبار بیشتری می بخشد . ثبت شرکت در اروپا برای هموطنان ایرانی ،این بار به دلیل حذف کلیه واسطه ها وارائه خدمات مستقیم بسیار ارزان تر و به صرفه تر شده است . بنیاد حقوقی بین المللی مسعودی به عنوان عضوی از خانواده هولدینگ بین المللی لینکد یوروپ اروپا ثبت شرکت در اروپا را با احاطه و تخصص کامل انجام می دهد.تخصص و تعهد ما در حوزه ثبت بین المللی شرکتها برگزیده اروپایی ها بوده است شما نیز با اطمینان خاطر ثبت شرکت تجاری خود در اروپا را به ما بسپارید.

بنیاد حقوقی مسعودی با همکاری حرفه ای با هولدینگ حقوقی-مالی لینکد یوروپ انگلستان( متخصص در امور ثبت شرکتها در اروپا) دارای دفاتر دائمی در تهران ، لندن ، هنگ کنگ و ریگا می باشد.یکی از توانایی های منحصر بفرد مجموعه ما ثبت شرکت در اروپاست .خدمات ما در این حوزه شامل ثبت شرکت در انگلستان و سایر نظامهای حقوقی اروپا می باشد. شما در ایران با ما قرارداد منعقد کنید و یک ساعت بعد همکاران متخصص ما در انگلستان ثبت شرکت شما را آغاز خواهند نمود.شما در کمترین زمان ممکن و با به صرفه ترین هزینه ها در اروپا صاحب شرکت تجاری خواهید شد.

چرا باید ثبت شرکت خود را به ما بسپارید؟

در دنیای تجارت اعتماد حرف اول را می زند. مسلما اعتماد کردن به یک بنیاد حقوقی ایرانی که در عین حال از مرزها فراتر رفته است بسیار منطقی تر از اعتماد به تبلیغات غیر واقعی رسانه هاست.بنیاد حقوقی ما دارای مجوز رسمی از کانون وکلای دادگستری مرکز بوده و متشکل از وکلای پایه یک دادگستری می باشد.همکاری ما با شما تنها به ثبت شرکت در اروپا ختم نمی شود. دفاتر ما در اروپا و تهران همواره حامی شما خواهند بود . استخدام بهترین حسابدارها برای شما در اروپا ، افتتاح حساب بانکی در کشور مقصد و مشاوره های تخصصی مالی و حقوقی همکاران ما همواره پشتوانه شما خواهد بود.

نمونه ای از خدمات ما در حوزه ثبت شرکتها

- ثبت شرکت در اروپا

- امور حسابداری شرکت شما در اروپا

- امور مالیاتی شرکت شما در اروپا

- ثبت علامت تجاری شما در اروپا

- مشاوره تخصصی سرمایه گذاری شرکت شما در اروپا

- ارائه خدمات نمایندگی برای شرکت شما در اروپا

- افتتاح حساب بانکی در معتبر ترین بانکهای اروپا به نام شرکت شما

- ارائه کارت فیزیکی بانکی،اطلاعات اینترنت بانک و خرید اینترنتی

- خدمات برداشت ،انتقال و واریز پول به حسابهای شرکت در اروپا

- و...

برای کسب اطلاع بیشتر با ایمیل با ایمیل Info@arikeadl.com یا شماره تلفن 02122224387 و 09018557008 در ارتباط باشید.

این مطلب را به سادگی با دوستان خود به اشتراک بگذارید:


بنیاد حقوقی بین المللی مسعودی© Mohammad Masoudi | Iran - Tehran | ICbar licensed Attorney