وکالت قرارداد پیمانکاری , مشاوره حقوقی قرارداد پیمان

وکیل در قراردادهای پیمانکاری,داوری قراردادهای پیمانکاری,تهیه و تنظیم قراردادهای پیمانکاری,اختلافات کارفرما و پیمانکار,ابراهیم اسماعیلی هریسی,محمد مسعودی,وکیل امور پیمانکاری,مشاوره حقوقی در امور پیمان کاری

در خصوص قرارداد پیمان

فن تنظیم قرارداد پیمان به نحوی که توافقات و تراضی طرفین عقد به طور روشن در متن آن تدوین و تبیین شود در حیطه کار حقوقدانان است،به قول استاد اسماعیلی هریسی این همان مهندسی واژگان است.سالانه میلیاردها ریال از وجوه کشور به وسیله همین قرارداد ها مبادله می گردد . با توجه به حجم بالای روابط تجاری و اقتصادی که در قالب قرارداد پیمان انجام می گردند ، چه نیکوست که فعالان این عرصه وکیلی متبحر در زمینه قرارداد پیمانکاری در کنار خود داشته باشند و از خدمات تخصصی وی بهره مند گردند.

قرارداد پیمانکاری یک قرارداد کاملا تخصصی و مدرن می باشد که مورد توجه خاص قانونگذار کشورمان واقع شده و قواعد و مقررات خاصی برای آن وضع گردیده است . علت این توجه ویژه همانطور که پیشتر گفته شد ، نقش پر رنگ قرارداد پیمانکاری در بازار اقتصادی کشورمان است . تقریبا تمام کسانی که در حوزه پیمانکاری اشتغال دارند ، چه پیمانکار و چه کارفرما با استاد ابراهیم اسماعیلی هریسی و کتاب معروف ایشان تحت عنوان مبانی حقوق پیمان آشنایی دارند. اینک بهره مندی از توصیه و ارشاد حقوقی این استاد فرزانه محقق گشته است.

تجربه و تخصص ما در حوزه حقوق پیمان و قرارداد پیمانکاری

بنیاد حقوقی مسعودی با همکاری استاد ابراهیم اسماعیلی هریسی ، وکیل پایه یک دادگستری و استاد مسلم حقوق پیمان کشور ،مولف کتاب ارزشمند مبانی حقوق پیمان ، خدمات تنظیم قرارداد پیمانکاری، داوری قرارداد پیمانکاری ,حل و فصل اختلافات کارفرما و پیمانکار و ... را ارئه می دهد .فعالان محترم عرصه پیمان کشور می توانند از تجربه 27 ساله آقای ابراهیم اسماعیلی هریسی در زمینه حقوق پیمان و قرارداد پیمانکاری بهره مند گردند.

نمونه خدمات حوزه قرارداد پیمانکاری

- وکالت دعاوی مرتبط به قرارداد پیمان در دادگاهها و مراجع قضایی

- تنظیم و تدوین قرارداد پیمان

- داوری قرارداد پیمانکاری

- حل و فصل اختلافات بین پیمانکار و کارفرما

- مشاوره تخصصی در زمینه شرکت در مناقصات

- دعاوی پیمان کاران در دیوان عدالت اداری

برای کسب اطلاع بیشتر با ایمیل با ایمیل Info@arikeadl.com یا شماره تلفن 02122922968 در ارتباط باشید.

این مطلب را به سادگی با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

© Mohammad Masoudi | Iran - Tehran | ICbar licensed Attorney