املاک و مستغلات

وکیل ملکی,وکیل املاک,وکیل امور املاک ,وکیل امور ملکی,افراز,تفکیک,الزام به تنظیم سند رسمی,تسلیم مورد معامله,وکیل اجاره,وکیل سرقفلی,وکیل حق کسب و پیشه,وکیل آپارتمان, وکیل دعاوی ملکی,وکیل زمین,وکیل ویلا,تهیه و تنظیم مبایعه نامه ملک,تهیه و تنظیم اجاره نامه, مال مشاع,مطالبه سرقفلی,حکم تخلیه,مطالبه خسارت, محمد مسعودی وکیل پایه یک دادگستری,خلع ید,غصب,اجرت المثل ایام تصرف,فسخ معامله,مطالبه وجه التزام,الزام به انجام تعهدات مبایعه نامه

اهمیت دعاوی املاک و مستغلات

یکی از حوزه های اصلی تخصص دفتر وکالت مسعودی،دعاوی املاک و مستغلات است.بسیاری از آراء موفق دفتر در این حوزه اخذ و به مرحله اجرا گذاشته شده است.با عنایت به اینکه این دسته از دعاوی در جامعه ما همه گیر و به اصطلاح مبتلابه می باشد و اغلب مبالغ عمده ای از سرمایه و دارایی اشخاص را در بر میگیرد ،مردم باید در انتخاب وکیل خود در این حوزه نهایت دقت و حساسیت را چاشنی کار خود نمایند تا نتیجه مطلوب حاصل آید.

چرا باید پرونده خود را به ما بسپارید؟

دپارتمان خدمات املاک موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل با برخورداری از بهترین وکلای ملکی کشور ( وکیل ملکی ، وکیل ملک ، وکیل املاک و مشاور حقوقی املاک ) به ارائه خدمات حقوقی مرنبط با املاک با بهترین کیفیت موجود می پردازد . املاک و مستغلات بخش عمده ای از سرمایه اشخاص حقیقی و حقوقی را تشکیل می دهد و زمانی که موجودیت آنها در خطر باشد ، افراد بایستی بهترین وکلای ملکی را برای حفظ حقوق خود به مراجع قضایی اعزام دارند .

موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل ، نماینده و همکار رسمی چندین شرکت حقوقی برجسته اروپایی ، افتخار دارد در دپارتمان املاک ، خدماتی هم سطح با کیفیت روز دنیا ارائه نماید. اریکه عدل تحولی عظیم در حوزه وکالت و مشاوره حقوقی املاک ایجاد نموده است .

وکالت املاک و ویژگی های وکیل ملک

در پست های پیشین به ویژگی های یک وکیل خوب اشاره نمودیم . وکیل ملک علاوه بر اینکه بایستی از ویژگی های یک وکیل خوب برخوردار باشد باید در نظر داشته باشد که وکالت در حوزه املاک کار بسیار حساس و تخصصی است . وکیل باید در این امور کاملا به قوانین و مقررات آیین دادرسی مدنی تسلط داشته باشد و از انها به وقت و به موقع استفاده نماید . وکیل ملکی باید در حوزه حقوق خصوصی صاحب تخصص باشد و در حقوق قراردادها نیز حرفه هایی برای گفتن داشته باشد .

در حقیقت سرنوشت بخش عمده ای از دارایی موکل در دستان وکیل ملک است و او باید نهایت تلاش خود را به منظور موفقیت در پرونده ملکی به خرج دهد . یک وکیل املاک خوب باید در تمامی حوزه ها و ابعاد مختلف دعاوی ملکی دارای تجربه و تخصص باشد چرا که در مسیر یک پرونده حقوقی ملکی ممکن است نیاز به استفاده از کلیه آنها وجود داشته باشد . وکیل ملک متخصص خوب می داند چه زمانی اقدام به جلب ثالث کند ، چه کسانی را خوانده قرار دهد و یا اینکه چه زمانی و در چه موقعیتی اقدام به طرح دعوای اضافی نماید .

نمونه ای از خدمات ما در حوزه املاک و مستغلات

- مطالبه الباقی ثمن معامله در بیع زمین،منزل،آپارتمان و ویلا

- فسخ معامله املاک به علت تخلف از شروط قراردادی

- الزام خریدار یا فروشنده به ایفای تعهدات موجود در قرارداد منعقده

- دعاوی ثبتی ،تفکیک،افرازوهمین طور دعاوی مرتبط با سند مالکیت

- دعاوی خلع ید ، تصرف عدوانی و غصب و اخذ حکم قلع و قمع

- دعاوی الزام به تنظیم سند رسمی

- مشاوره حقوقی نحوه تنظیم قراردادهای خرید و فروش و اجاره املاک

- نظارت بر قراردادهای مشارکت در ساخت

- امور مربوط به ماترک متوفی و حقوق وارثان

- و ...

هموطنان مقیم خارج نیز می توانند در امور فوق به دفتر ما وکالت دهند،برای اطلاعات بیشتر از بخش"ارتباط با ما" استفاده نمایید

برای کسب اطلاع بیشتر با ایمیل با ایمیل Info@arikeadl.com یا شماره تلفن 02122224387 و 09018557008 در ارتباط باشید.

این مطلب را به سادگی با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

 

© Mohammad Masoudi | Iran - Tehran | ICbar licensed Attorney